Термозбіжне обладнання

 • Термозбіжне обладнання

  Термозбіжне обладнання - це спеціальні автоматизовані системи для ізоляції з’єднань термозбіжними трубками. При нагріванні до високої температури термозбіжна трубка деформується (звужується) та забезпечує міцність з’єднання, захищаючи його від механічних пошкоджень в процесі експлуатації, а також виконує роль ізоляції.
  Компанія “ТАМТехінка” пропонує два види термозбіжних систем:

  1. З інфрачервоними резисторами.

  Машина для обробки термозбіжних трубок на основі інфрачервоних променів є однією з найпопулярніших серед інших термозбіжних систем. Залежно від призначення та подальшого користування, ви можете обрати машину, що здійснює одну операцію за цикл або з обробкою декількох елементів одночасно.
  Інфрачервоні технології забезпечують швидшу і якіснішу усадку трубки, а велика лінійка моделей дозволяє працювати з обладнанням як у настільному режимі, так і використовувати його на лінії. Кожна модель цього зразка обладнана модулем керування для налаштування параметрів та процесу термоусадки, а конструкція конвеєрного типу забезпечує безперервність термоусадки трубок і проводів.

  2. На основі подачі “гарячого повітря”.
  Машина використовує гаряче повітря, нагріваючи термозбіжні трубки для ізоляції з’єднань. Особливість машини полягає у тому, що всі параметри можна вводити щоразу вручну або ж скористатися програмованою послідовністю - одночасно можна налаштовувати до 100 послідовностей. Залежно від моделі, її використовують як настільний пристрій або на панельних лініях великих виробництв. Кожна модель має опційно систему охолодження та спеціальну термозбіжну камеру.
  Перевагою цього обладнання є комплектування давачами, які контролюють температурні режими та коригують будь-які відхилення. Спеціальні системи охолодження забезпечують тривалу експлуатацію пристрою навіть при великих кількостях операцій, тож є надійним рішенням для оптимізації вашого виробництва!

  Повний текстКороткий текст
  • STCS-VMir+

   STCS-VMir+ - це термозбіжна система на основі інфрачервоної технології. Вона призначена для настільного використання і може виконувати обробку декількох частин одночасно. Один і той самий пристрій можна використовувати для декількох застосувань (програм), оскільки він оснащений…

  • STCS-CS14

   STCS-CS14 - це термозбіжна система, розроблена у вигляді короткого конвеєра на основі інфрачервоних резисторів. Компактна і легка машина для високих виробничих вимог, оскільки продуктивість визначається лише темпом роботи оператора. Опційно вбудована система автоматичного центрування (ISAC14)…

  • STCS-RCM

   STCS-RCM - це машина для обробки термозбіжних трубок на основі інфрачервоних резисторів з вбудованою автоматичною системою центрування термозбіжної трубки. Вона призначена для настільного використання і може здійснювати одну операцію за цикл. Вбудована система зв'язку з…

  • PUR – Rework Station (Усадка теплим повітрям)

   Станція PUR - Rework - це обладнання, що призначене для видалення поліуретанового (PUR) захисту, який зазвичай використовують як ізолятор на кабельних джгутах. Його основне призначення полягає в нагріванні ізолятора (PUR) до заданої температури, що полегшує…

  • STCS-PHDir

   STCS-PHDir - це машина для обробки термозбіжних трубок на основі інфрачервоної технології. Вона призначена для використання на лінії і може здійснювати одну операцію за цикл. Система складається з модуля управління для визначення параметрів і портативного…

  • STCS-evo500TS

   STCS-evo500TS - термозбіжна система на основі інфрачервоних технологій. Призначена для настільного використання і може здійснювати одну операцію за цикл. Система має сенсорний дисплей і пропонує мережеві можливості.

  • STCS-VMir

   STCS-VMir - це машина для обробки термозбіжних трубок на основі інфрачервоної технології. Призначена для настільного використання і може виконувати обробку декількох частин одночасно.

  • STCS-CRT

   STCS-CRT - це індивідуальне рішення, розроблене на основі стандартного пристрою STCS-RT. Призначене для настільного використання і може виконувати обробку декількох частин одночасно.