Монтаж компонентів

 • Монтаж компонентів

  Одним із етапів виробництва кабелів та кабельних джгутів є монтаж додаткових компонентів: кабельних втулок, прокладок, гумових ущільнень тощо. Цей процес доволі клопіткий та потребує багато часу працівників, тож найкращим рішенням буде використання спеціалізованого обладнання для його автоматизації.

  Машини для монтажу компонентів поділяють на два види:
  - перший тип використовує технологію повітряного потоку (airstream) для монтажу компонентів на кабелях і джгутах.
  Інструментальні модулі цього обладнання мають повітряну насадку та матрицю, виготовлені для конкретних компонентів. Струмінь повітря розтягує гумові компоненти, завантажені у матриці, та дозволяє кабелю пройти крізь них до остаточної фіксації у визначеному місці.
  Конструкція машини має в собі спеціальний датчик, який регулює переміщення кабелю та перевіряє наявність компоненту для монтажу. Пристрій здійснює акуратний та швидкий монтаж, тому жодні контакти чи з’єднання не будуть пошкодженими. Моделі обладнання типу airstream можуть фіксувати ущільнення, вже змонтоване на кабель, або ж окремо завантажені компоненти, які подаються для монтажу.

  - в основі роботи обладнання другого типу лежить напівавтоматичне розтягування з використанням спеціальних наборів пальців, які виготовляють для монтажу конкретних компонентів.
  Комплекти пальців найкраще обирати залежно від матеріалу елементів монтажу - так ви гарантовано отримаєте якісний і точний монтаж впродовж тривалого часу. Ми пропонуємо набори зі спеціальним покриттям (підійдуть для дуже щільних компонентів), зубчасті пальці (для довгих компонентів) та ковані пальці (для жорстких матеріалів).
  Це обладнання працює в настільному режимі та має підлоговий вимикач, що дозволяє працювати двома руками одночасно. Для загальної зручності та безпеки його обладнано датчиками, які контролюють ширину та міцність монтажу.
  Основну роботу машина виконує самостійно - працівникам не потрібно використовувати додаткові інструменти для остаточного закріплення компонентів, що забезпечує якісний та надійний результат!

  Повний текстКороткий текст
  • WELMONT (Напівавтоматичний монтаж розрізаних гофрованих труб)

   WELMONT дозволяє легко встановлювати гофровані трубки з прорізами на відповідні кабелі. Обидва компоненти (трубка / кабель) вручну подаються до відповідної точку встановлення. За допомогою привідного ременя і трубопроводу прорізані гофровані трубки одягаються на кабель. Процес…

  • PRONG SETS (Розтягування і монтаж гумових ущільнень)

   Завдяки великій різноманітності гумових компонентів, рекомендується адаптувати комплект пальців для конкретного продукту. В такому випадку, пальці служитимуть значно довше. Таким чином, гарантується швидкий, точний та безпечний монтаж ущільнень. Заміна комплекту пальців відбувається швидко і просто.

  • EXTENDOR Positioning Set (Розтягування і монтаж гумових ущільнень)

   При застосуванні напівавтоматичного розтягувача з позиціонувальним пристроєм (Extendor D3/25, Extendor D4/55, Extendor D4/100 або Extendor D4 / 120) монтаж ущільнень на кабелі /джути стає легким і точним. Спроектовані під конкретний продукт, ергономічні механічні кінцевики дозволяють…

  • EXTENDOR D4/100 (Розтягування і монтаж гумових ущільнень)

   EXTENDOR D4/100 - це настільний, пневматичний пристрій, який використовується для розтягування гумових ущільнень, прокладок чи інших елементів та їх монтажу на кабелі і кабельні джгути. Набори пальців (чотири пальці) виготовляються під конкретний тип ущільнень і…

  • EXTENDOR D4/55 (Розтягування і монтаж гумових ущільнень)

   EXTENDOR D4/55 - це настільний, пневматичний пристрій, який використовується для розтягування гумових ущільнень, прокладок чи інших елементів та їх монтажу на кабелі і кабельні джгути. Набори пальців (чотири пальці) виготовляються під конкретний тип ущільнень і…

  • EXTENDOR D3/25 (Розтягування і монтаж гумових ущільнень)

   EXTENDOR D3/25 - це настільний, пневматичний пристрій, який використовується для розтягування гумових ущільнень, прокладок чи інших елементів та їх монтажу на кабелі кабельні джгути.

  • EXTENDOR BASIC

   EXTENDOR BASIC - це портативний, пневматичний пристрій, який використовується для розтягування гумових ущільнень, прокладок чи інших елементів та їх монтажу на кабелі і кабельні джгути. Набори пальців (три пальці) виготовляються під конкретний тип ущільнень і…

  • AIRSTREAM TECHNOLOGIE

   Технологія повітряного потоку використовує струмінь повітря для монтажу і позиціонування гумових компонентів на кабелях. Інструментальні модулі мають повітряні форсунки і матриці виготовлені під конкретні компоненти. Струмінь повітря розтягує гумовий компонент завантажений у матрицю. Прошарок повітря…