Компанія

Компанія “ТАМТехніка” пропонує галузеві рішення для автоматизації вашого виробництва! Досвід працівників компанії допомагає прийняти зважене рішення щодо оптимізації  виробничого процесу замовника та збільшення його обсягів завдяки спеціалізованому обладнанню для виготовлення та перевірки якості кабельно-провідникової продукції, а також автоматизації внутрішньовиробничої логістики.

Великий вибір обладнання для виготовлення кабельно-провідникової продукції
Виробникам автомобільної промисловості ми пропонуємо повний комплекс  обладнання для обробки проводів та виготовлення кабельних джгутів: від розмотування бухти з дротом, його порізки на потрібну довжину, зачистки кінців, опресування контактів чи клем, нанесення даних, ізоляції термозбіжними трубками, його скручування, зварювання - до перевірки якості виконаних робіт та подачі готового виробу на склад.

Індивідуальні та комплексні рішення
У роботі з клієнтом велику увагу ми приділяємо аналізу його виробничих потреб для коректного підбору обладнання з одного боку, та розробки комплексного рішення для всього виробництва з іншого (сюди належать пошук устаткування, необхідного для виготовлення продукції певного типу, його монтаж та запуск в роботу). 
Якщо готових варіантів недостатньо і є потреба у виготовленні обладнання відповідно до потреб замовника, фахівці компанії розроблять його згідно з завданням. Клієнту буде запропоновано послуги промислового дизайну та інжинірингу, які забезпечують комплексний підхід для виконання такої роботи: від проектування зі створенням робочих креслень до запуску у виробництво розробленого прототипу майбутнього продукту. 
Ще одним важливим напрямом діяльності компанії “ТАМТехніка” є розробка рішень для автоматизації виробничих процесів за допомогою конвеєрного обладнання, без якого оптимізація виробництва будь-якої галузі неможлива. Різноманітність систем для транспортування та досвід реалізації різноманітних проектів допоможе знайти рішення відповідно до потреб клієнтів! 

Постачання комплектуючих та технічна підтримка
Ефективна і безперебійна робота обладнання на промисловому виробництві потребує наявності додаткових компонентів на складі. Компанія “ТАМТехніка” забезпечує постачання та заміну необхідних комплектуючих для машин різного типу від відомих виробників. Замовники також можуть скористатися гарантійним та післягарантійним обслуговуванням придбаного обладнання. Кожному клієнтові ми забезпечуємо швидку консультацію з конкретного питання та фахову технічну підтримку. 

Компанія “ТАМТехніка” - це надійне обладнання за цінами виробника!

Повний текстКороткий текст