Проекти

 • Пристрій для сепарації

  Пристрій для подачі пакетів  на друк – “фідер”, розроблений по індивідуальному замовленню нашою компанією виконує поштучну подачу пакетів, мішків чи листів різних матеріалів для виконання певних операцій, в даному випадку – для нанесення даних на…

 • Стрічкові конвеєри змінної довжини

  Проект стрічкового конвеєра змінної довжини – розробка компанії ”ТАМТехніка” , яка успішно використовується на заводі з виробництва електронних компонентів, що є частиною великої лінії транспортування, розробленої спільними зусиллями компанії та замовника.

 • Стрічкові конвеєри з алюмінієвою основою

  Одним з видів конвеєрів власного виробництва – це стрічкові конвеєри з алюмінієвою основою. Завдяки своїй простоті, надійності експлуатації та універсальності, цей тип конвеєрів є найпоширенішим та виконує функцію переміщення продукції різних типів на виробництві.

 • Кантувач

  Одним з виробів, розробленим та виготовленим компанією ”ТАМТехніка” є кантувач - механізм для переорієнтування (кантування) великогабаритних вантажів, заготовок, деталей та інших виробів, таких як холодильні шафи, упаковки меблів, рулонів паперу, двигунів при їх виготовленні, транспортуванні…

 • Стіл конвеєрний з акумуляційним ланцюгом

  Різновидом конвеєрних столів, реалізованих компанією ”ТАМТехніка”, є привідний стіл з акумуляційним ланцюгом, який виконує функцію переміщення та накопичення продукції в кінці виробничої лінії.

 • Непривідний акумуляційний стіл

  Компанією ”ТАМТехніка” було спроектовано і виготовлено накопичувальний стіл з регульованим кутом нахилу поверхні. Стіл призначений для продуктів великої ваги та значним сумарним навантаженням на робочу поверхню.

 • Привідний накопичувальний стіл

  Одним з виробів, розроблених компанією ”ТАМТехніка”, є накопичувальний привідний стіл (стіл конвеєрний), який виконує функцію переміщення продукції та одночасного її накопичення для компенсації різниці продуктивності обладнання на лінії.

 • Система очистки води “FlushWave”

  Засновник стартапу “FlushWave” Валерій Ярош та інженери  компанії “ТАМТехніка” розробили рішення, яке дозволяє використовувати “сіру” воду з умивальників, ванн, душових кабін, пральних машин, для зливу унітазу, поливу газону та миття авто.