Подача та розмотування проводу

 • Подача та розмотування проводу

  Робота з проводами часто потребує ефективних рішень для збільшення обсягу продукції та підвищення продуктивності виробництва. Автоматизація подачі та розмотування проводів є економічно вигідною, оскільки зменшує витрати часу та сил працівників.
  Обладнання для розмотування проводів забезпечує безперервність виробництва кабельно-провідникової продукції - його використовують за потреби плавної та точної подачі проводів для подальшої обробки. Рівномірний процес розмотування проводів можливий завдяки вбудованим системам управління та контролю швидкості. Суттєва перевага цих машин полягає у їхній сумісності з більшістю пристроїв виробничої лінії. Крім того, вони є ергономічними та багатоцільовими, адже доступні для використання в автомобільній, медичній та інших галузях.

   Як працюють програмовані машини для подачі проводів? Автоматичний розподільник проводів забезпечує безперервний рух матеріалу конвеєрною стрічкою до точки його подальшої експлуатації навіть при високій швидкості обробки. Машини працюють з різними типами кабельних барабанів та бобін - стандартним та плоским, з гофрованими, гідравлічними та повітряними трубками - достатньо лише відрегулювати центральні стержні за індивідуальними параметрами.
  Усі моделі мають регульований напрям обертання, намотування та подачі проводів, тож ви можете налаштувати її відповідно до власних потреб. Просте у користуванні, таке обладнання має швидкозатискний тримач для кабельних барабанів. У випадку, якщо станеться заплутування кабелю або будь-яка інша несправність, спрацює автоматичний давач та зупиниться процес подачі кабелю до машин для обробки.

  Автоматизоване обладнання забезпечить рівномірність та акуратність подачі проводів, підвищуючи продуктивність виробничого процесу!

  Повний текстКороткий текст
  • SAR800 – 1250

   Розмотувач котушки SAR був розроблений для подачі кабелю з великих котушок без тягнучої  сили.  Завдяки безконтактному управлінні провисанням, ізоляційний шар матеріалу не може бути пошкоджений.

  • ZG200 B2SP

   ZG200 B2SP створений на основі пристрою подачі ZG200 B2S і має такий же потужний сервопривід. Він працює зі швидкістю до 2,7 м/с і розроблений додатково як модуль подачі матеріалу до машини для зачистки.

  • GST 32 N

   Акуратний, швидкий та універсальний! З цими трьома атрибутами та багатьма іншими функціями, GST 32 N практичний електричний пристрій для подачі кабелю! Від кабельних барабанів діаметром до 400 мм для стандартного кабелю - до плоского кабелю,…

  • DEREELER – 01

   DEREELER з електроприводом використовується для процесу плавної подачі кабелю до машин для обробки дроту. Ролики з приводом від двигуна, інтегрований пристрій кабельного відводу і кабельний буфер забезпечують роботу з кабелем без потреби у його витягуванні.…

  • ARG450 T – ARG1200 T

   Пасивні розмотувачі серії ARG450 T до ARG1200 T призначені для розмотування бобіни з намотаною трубкою, таких видів як: гофрована трубка, трубка гідравлічна та для стисненого повітря, а також з аналогічного матеріалу для бобін вагою до…

  • ARG30 M

   Моторизовані розмотувачі серії ARG30 M призначені головним чином для розмотування бобін з трубкою, таких видів як: гофровані трубки, гідравлічні та повітряні трубки з високим тиском, а також з аналогічного матеріалу. Обладнання використовується для легких джгутів…