Комплектуючі

 • Комплектуючі

  Ефективність і безперебійність виробництва напряму залежать від якості устаткування, його надійності та своєчасного обслуговування. Під час тривалої експлуатації обладнання для виробництва джгутів потребує наявності додаткових комплектуючих або запасних частин для швидкої заміни без зупинки виробництва, чи з зупинкою на мінімальний період. Правильний підбір та вчасна поставка клапанів для пневматичних машин, резисторів для термозбіжного обладнання, стрічок та роликів для конвеєрів, приводів, датчиків чи інших компонентів є важливою умовою відновлення виробничого процесу.

  Компанія “ТАМТехніка” пропонує індивідуальні рішення для виробництва кабельно-провідникової продукції та конвеєрного обладнання, що включають також ремонт та обслуговування даного обладнання. Співпрацюючи з нашою командою, замовники отримують вчасну та фахову допомогу у підборі запасних частин та їхню швидку поставку.
  Фахівці компанії забезпечують вирішення технічних нюансів, серед яких вивчення особливостей устаткування, пошук правильних компонентів, перевірка їхньої якості та поставка на виробництво, що значно заощаджує час клієнта. Пройшовши навчання на виробництвах постачальників по будові та обслуговуванню обладнання різного типу, а також через підтримання контакту із спеціалістами постачальників, наші працівники можуть швидко знайти рішення для вашого виробництва.

  Ми знаємо, наскільки важливо у виробництві використовувати якісні комплектуючі, тож пропонуємо деталі для обладнання лише від надійних виробників!

  Повний текстКороткий текст
  • BERI.SOFT.JAM

   Безпечний тримач BERI.SOFT.JAM захищає кабель від деформації спричиненої роботою затискачів машини для зачистки кабелю. Це особливо важливо для коаксіального кабелю. BERI.SOFT.JAM захищає кабеля з м’якою ізоляцією та напівжорсткі кабеля. Не потребує обслуговування .