Обладнання для виробництва джгутів

 • Зачистка проводів

  Сьогодні на виробництві ще досі використовують ручні  пристрої для зачистки проводів: стріппери, ножі для зняття ізоляції, інструменти для зняття зовнішнього шару кабелів, спеціальні ножиці тощо. Цей процес є достатньо складним і потребує багато часу працівників, тому ми пропонуємо автоматизоване рішення - машини для зачистки та зняття ізоляції.
  Асортимент такого обладнання досить широкий, тож потрібну модель слід обирати відповідно до типу кабелю, який необхідно обробити. Один цикл зачистки може складатися з декількох етапів: послідовного відшарування зовнішньої ізоляції, перевірки діаметру провода, розрахунку геометричних розмірів,  автоматичного різання та зняття інших шарів ізоляції. Ви можете власноруч налаштувати параметри довжини відрізків, а також довжини та глибини зачистки.

   Чому варто замінити ручну зачистку проводів на автоматичну?
  Автоматичні машини для зачистки проводів є ефективною та безпечною альтернативою ручним інструментам, адже мають багато переваг. Перш за все, автоматизація цього процесу зменшить ризики травмування працівників, оскільки влив людського фактора зведено до мінімуму - усі етапи зачистки виконує машина.
  По-друге, пристрій має короткий час обробки, тож обсяг промислового виробництва,  його загальна продуктивність та якість підвищаться у кілька разів. Машини для зачистки та зняття ізоляції працюють надійно та акуратно, а також вирізняються легкістю в експлуатації, що значно заощаджує робочий час працівників та оптимізує їхню роботу.

  Автоматизоване обладнання від “ТАМТехніка” - це надійне рішення для швидкої та якісної зачистки проводів!

 • Різання проводів

  Використання ручних інструментів для різання кабелів часто не виправдовує себе — механічне різання займає багато часу та може бути небезпечним для працівників. Саме тому ми пропонуємо сучасне рішення — програмовані машини для різання проводів. Автоматизація цього процесу забезпечить рівномірний темп виробництва та збільшить його обсяги.
  Обладнання здійснює точне різання різноманітних матеріалів: пластику, гуми, ПВХ, проводів та ін. Залежно від моделі, машини можна використовувати для різання труб як малого, так і великого діаметру - до прикладу, від термозбіжних трубок до металевого дроту.
  Обладнаням легко управляти за допомогою компактного блоку, який контролює всі задані технічні дані. Процес відбувається дуже швидко, що й допомагає виробити стабільний темп виробничої лінії.

  Переваги автоматизованого різання проводів
  Автоматичні пристрої для різання знімають навантаження з працівників та гарантують безпеку на виробництві. Точність, продуктивність та практичність — ось найбільші переваги використання обладнання такого типу. Воно забезпечує акуратну порізку завдяки точній подачі матеріалу та використання відповідних ножів під певний тип продукції.
  Зручні системи керування дозволяють легко налаштувати потрібні параметри, а перемикання процесів різання відбувається за допомогою ручки-перемикача, вбудованої у пристрій. Конструктивна особливість обладнання забезпечує доступ до основних елементів без великих зусиль, а також легко можна проглянути робочу зону.

  Використання автоматизованого обладнання для цього виду обробки кабельно-провідникової продукції допоможе оптимізувати виробничий процес та покращити загальну продуктивність.

 • Скручування проводів

  Сучасне виробництво проводів різного типу потребує залучення спеціалізованого обладнання. Автоматизація процесів, на які працівники витрачають багато часу та власних ресурсів, збільшить обсяги випуску продукції та покращить їхню якість. Машини для скручування проводів вирізняються високою точністю та можливістю роботи з великим обсягом матеріалу. Вони є досить універсальними та працюють з різними типами проводів: необробленими, ізольованими, гофрованими, одиночними кабелями, кабелями із зібраними ущільненнями та ін. Конструкція такого обладнання складається з базового стенду (він містить жолоби для зберігання скручених і нескручених проводів), фіксатора для виймання проводів та адаптера для регулювання поздовжнього натягу проводів, які потрібно скручувати.

  Переваги обладнання для скручування проводів
  Машини мають зручний інтерфейс, який дозволяє легко користуватись та налаштовувати необхідні параметри - так обладнання можна підлаштовувати до потреб конкретного виробника. Ще однією перевагою є широкий діапазон можливостей застосування та швидке регулювання для різних перерізів проводу без застосування додаткових інструментів завдяки модульній конструкції. Обладнання для скручування проводів може працювати з різними затискними пристроями та каретками (пружинного натягу або пневматичного натягу та послаблення), залежно від характеристик кабелів. Автоматизована машина економить енергію та робочу силу, а також характеризується високою продуктивністю й точністю, тому на виході ви гарантовано отримаєте якісну продукцію.

 • Опресування проводів

  У виробництві проводів важливим етапом є опресування - з’єднання багатожильного провода з наконечником, який забезпечує фіксацію усіх жил та наконечників чи клем в єдину конструкцію. Використання ручних прес-кліщів вимагає застосування сили і постійного контролю точності з’єднань, тому компанія “ТАМТехніка” пропонує надійне обладнання для автоматизації цього процесу.
  Опресування проводів здійснює обладнання кількох типів (електричне, гідравлічне, пневматичне та інше), які відрізняються приводами, показниками продуктивності та конструктивними параметрами. При виборі моделі слід опиратися на виробничі потреби підприємства та технічні можливості впровадження тих чи інших пристроїв. Для зручності, обладнання оснащене системою керування, що забезпечує високу якість опресування, та додатковими змінними адаптерами.
  Усі машини працюють за схожим принципом: у прес-форму потрібно помістити провід, який машина під силою пресу з’єднує з наконечником чи клемою. Обладнання для опресування проводів призначене для виробництв як з малим, так і з великим обсягом матеріалів: машини опресовують кабелі швидко та точно, а інтегрований моніторинг контролює силу натиску, запобігаючи будь-яким відхиленням. Для важкодоступних місць ми пропонуємо ручне акумуляторне обладнання - воно достатньо мобільне та має ергономічний корпус.

  Машини для опресування проводів мають кілька переваг, серед яких:
  - простота в обслуговуванні та довгий термін експлуатації;
  - висока продуктивність;
  - низькі експлуатаційні витрати;
  - використання програмованого управління;

  Автоматизоване обладнання відіграє важливу роль в оптимізації процесу з’єднання проводів з наконечниками чи клемами, тим самим заощаджуючи час та ресурси виробництва. Використовуючи обладнання для опресування проводів, ви гарантовано отримаєте довгостроковий результат!

 • Ультразвукове зварювання

  На ринку існує ряд способів для з'єднання матеріалів між собою. Одним із них є використання обладнання для ультразвукового зварювання, яке суттєво спрощує процес з'єднання проводів чи інших виробів. Воно забезпечує тривалу рівномірну роботу та гарантує високу якість з’єднань з мінімальними затратами.
  Принцип роботи машини для ультразвукового зварювання такий: обладнання використовує ультразвукові коливання високої частоти для зварювання з'єднувальних частин. Метали з’єднуються без безпосередньої дії на них тепла чи струму - вони досягають пластичного стану, в якому молекули змішуються між собою та з'єднують елементи. Для досягнення високої якості ущільнення при зварюванні одна частина утримується нерухомо, а інша - притискається горном, який вібрує.

  Опис зварювального обладнання
  Ми пропонуємо обладнання для ультразвукового зварювання Branson (Emerson) - європейського виробника з надійною репутацією. Моделі відрізняються не лише габаритами, а й вихідною потужністю, спектром матеріалів, які можна обробляти, та перерізом оброблювальних проводів. Залежно від конструктивних особливостей, машину використовують для зварювання між собою кольорових металів, пластику, проводів різного типу та діаметру, алюмінієвої фольги тощо.
  Конструкція цього обладнання розроблена досить ергономічно - їх можна встановлювати як настільні пристрої, так і вмонтувати у стіл робочої станції.  Попри те, що обладнання працює з високочастотними ультразвуковими вібраціями, у ньому добре пропрацьована система контролю їхнього рівня. Ви можете бути певні у безпеці своїх працівників, які працюватимуть зі зварювальним обладнанням.Ще однією перевагою машин такого типу є енергоефективність, паралельно з економією на розхідних матеріалах - таких як додаткові флюси, припої, розчинники, метали та ін, що знижує витрати на матеріали.

  Зварювальне обладнання від “ТАМТехніка” - це зручний та надійний спосіб оптимізації виробничого процесу!

 • Резистивне зварювання

  Збільшення обсягів виробництва напряму залежить від продуктивності обладнання та всього виробничого потоку. Резистивні зварювальні апарати дозволяють оптимізувати робочий процес, забезпечуючи високу якість кінцевого виробу.
  Принцип дії машини для резистивного зварювання оснований на опорі матеріалів при проходженні великого струму, який пропускають через металеві частини, що потребують з’єднання. Тепло з’являється як результат опору матеріалу до потоку струму.

  Ми пропонуємо зварювальне обладнання кількох видів:
  - для резистивного зварювання проводів;
  - для мікро-резистивного зварювання (у випадках, коли вам потрібні мікрозварні з’єднання - проводів для електричних та електронних вузлів);
  - для “гарячого” зварювання наконечників (вона опресовує наконечники обмоток електродвигунів, генераторів і котушок виконаних з емалі, одночасно обтискаючи їх);
  - систему зварювання проводів з контактами (її використовують у тих випадках, коли опресування проводів неможливе з технічних причин).
  Кожна з них має тривалий термін експлуатації та широке застосування у великих та малих виробництвах завдяки зручному габаритному рішенню.

  Чому варто використовувати програмовані машини для резистивного зварювання?
  Часто виробництво цікавить питання, які переваги цього типу обладнання і чи виправдана інвестиція в обладнання?
  Перш за все, воно забезпечує надійність зварного з’єднання, заощаджуючи при цьому час працівників на підготовку зварювальних частин. Також машини для резистивного зварювання працюють точно та акуратно: при їхньому використанні немає потреби у додатковій зачистці емалі чи інших типів ізоляції, а також відсутні розхідні матеріали. Резистивне зварювальне обладнання можна використовувати для роботи з різними типами проводів: мідними, латунними, нікельованими тощо. Кожна машина, незалежно від призначення, має систему моніторингу якості та повторюваності процесу зварювання, з оповіщенням при виявленні відхилень від заданих параметрів.
  Контроль та збереження результатів роботи здійснюються за допомогою контролера на базі ПК: він фіксує всі дані під час кожного процесу зварювання (вони доступні і по завершенні зварювання), а простий та зручний інтерфейс обладнання не завдасть вам труднощів при користуванні.

 • Маркувальне та етикетувальне обладнання

  Знаючи, яку важливу роль відіграє маркування продукції для виходу на ринок, ми пропонуємо різноманітні рішення для виробництва - програмоване маркувальне та етикетувальне обладнання. Високошвидкісні комп’ютерні принтери для друку на трубах, кабелях чи етикетках дозволять вам повністю перевести цей процес в автоматичний режим. Друк на проводах і трубках здійснює обладнання різних типів, зокрема принтер для гарячого друку та комп’ютерний принтер. Маркувальне обладнання, яке працює за принципом гарячого відтискання на трубках, забезпечує якісний односторонній або двосторонній друк - відповідно до виробничих потреб замовника. Різні версії обладнання дозволяють обирати модель за ключовими параметрами та регулювати їх: час відтискання, глибину і силу натиску тощо.
  Комп’ютерний принтер для трубок відрізняється тим, що має клавіатуру та дозволяє друкувати різні символи: цифри, літери й інші позначки. Обладнання має зручне меню, тож налаштування необхідних параметрів (кольору фарбувальної стрічки, шрифтів, ефектів та ін.) не викличе жодних труднощів. Залежно від моделі, ви можете зберігати від 100 до 200 шаблонів для друку одночасно та використовувати їх в будь-який час.

  Ми пропонуємо маркувальне та етикувальне обладнання від надійних іноземних виробників, яке вирізняється професійним програмним забезпечення для редагування та можливістю підключення до будь-якого ПК. Простота в експлуатації та незначні витрати на обслуговування машин, у свою чергу, забезпечать стабільну роботу виробничої лінії. Якщо ви шукаєте для себе універсальне рішення - радимо звернути увагу на ці машини.

 • Термозбіжне обладнання

  Термозбіжне обладнання - це спеціальні автоматизовані системи для ізоляції з’єднань термозбіжними трубками. При нагріванні до високої температури термозбіжна трубка деформується (звужується) та забезпечує міцність з’єднання, захищаючи його від механічних пошкоджень в процесі експлуатації, а також виконує роль ізоляції.
  Компанія “ТАМТехінка” пропонує два види термозбіжних систем:

  1. З інфрачервоними резисторами.

  Машина для обробки термозбіжних трубок на основі інфрачервоних променів є однією з найпопулярніших серед інших термозбіжних систем. Залежно від призначення та подальшого користування, ви можете обрати машину, що здійснює одну операцію за цикл або з обробкою декількох елементів одночасно.
  Інфрачервоні технології забезпечують швидшу і якіснішу усадку трубки, а велика лінійка моделей дозволяє працювати з обладнанням як у настільному режимі, так і використовувати його на лінії. Кожна модель цього зразка обладнана модулем керування для налаштування параметрів та процесу термоусадки, а конструкція конвеєрного типу забезпечує безперервність термоусадки трубок і проводів.

  2. На основі подачі “гарячого повітря”.
  Машина використовує гаряче повітря, нагріваючи термозбіжні трубки для ізоляції з’єднань. Особливість машини полягає у тому, що всі параметри можна вводити щоразу вручну або ж скористатися програмованою послідовністю - одночасно можна налаштовувати до 100 послідовностей. Залежно від моделі, її використовують як настільний пристрій або на панельних лініях великих виробництв. Кожна модель має опційно систему охолодження та спеціальну термозбіжну камеру.
  Перевагою цього обладнання є комплектування давачами, які контролюють температурні режими та коригують будь-які відхилення. Спеціальні системи охолодження забезпечують тривалу експлуатацію пристрою навіть при великих кількостях операцій, тож є надійним рішенням для оптимізації вашого виробництва!

 • Монтаж компонентів

  Одним із етапів виробництва кабелів та кабельних джгутів є монтаж додаткових компонентів: кабельних втулок, прокладок, гумових ущільнень тощо. Цей процес доволі клопіткий та потребує багато часу працівників, тож найкращим рішенням буде використання спеціалізованого обладнання для його автоматизації.

  Машини для монтажу компонентів поділяють на два види:
  - перший тип використовує технологію повітряного потоку (airstream) для монтажу компонентів на кабелях і джгутах.
  Інструментальні модулі цього обладнання мають повітряну насадку та матрицю, виготовлені для конкретних компонентів. Струмінь повітря розтягує гумові компоненти, завантажені у матриці, та дозволяє кабелю пройти крізь них до остаточної фіксації у визначеному місці.
  Конструкція машини має в собі спеціальний датчик, який регулює переміщення кабелю та перевіряє наявність компоненту для монтажу. Пристрій здійснює акуратний та швидкий монтаж, тому жодні контакти чи з’єднання не будуть пошкодженими. Моделі обладнання типу airstream можуть фіксувати ущільнення, вже змонтоване на кабель, або ж окремо завантажені компоненти, які подаються для монтажу.

  - в основі роботи обладнання другого типу лежить напівавтоматичне розтягування з використанням спеціальних наборів пальців, які виготовляють для монтажу конкретних компонентів.
  Комплекти пальців найкраще обирати залежно від матеріалу елементів монтажу - так ви гарантовано отримаєте якісний і точний монтаж впродовж тривалого часу. Ми пропонуємо набори зі спеціальним покриттям (підійдуть для дуже щільних компонентів), зубчасті пальці (для довгих компонентів) та ковані пальці (для жорстких матеріалів).
  Це обладнання працює в настільному режимі та має підлоговий вимикач, що дозволяє працювати двома руками одночасно. Для загальної зручності та безпеки його обладнано датчиками, які контролюють ширину та міцність монтажу.
  Основну роботу машина виконує самостійно - працівникам не потрібно використовувати додаткові інструменти для остаточного закріплення компонентів, що забезпечує якісний та надійний результат!

 • Подача та розмотування проводу

  Робота з проводами часто потребує ефективних рішень для збільшення обсягу продукції та підвищення продуктивності виробництва. Автоматизація подачі та розмотування проводів є економічно вигідною, оскільки зменшує витрати часу та сил працівників.
  Обладнання для розмотування проводів забезпечує безперервність виробництва кабельно-провідникової продукції - його використовують за потреби плавної та точної подачі проводів для подальшої обробки. Рівномірний процес розмотування проводів можливий завдяки вбудованим системам управління та контролю швидкості. Суттєва перевага цих машин полягає у їхній сумісності з більшістю пристроїв виробничої лінії. Крім того, вони є ергономічними та багатоцільовими, адже доступні для використання в автомобільній, медичній та інших галузях.

   Як працюють програмовані машини для подачі проводів? Автоматичний розподільник проводів забезпечує безперервний рух матеріалу конвеєрною стрічкою до точки його подальшої експлуатації навіть при високій швидкості обробки. Машини працюють з різними типами кабельних барабанів та бобін - стандартним та плоским, з гофрованими, гідравлічними та повітряними трубками - достатньо лише відрегулювати центральні стержні за індивідуальними параметрами.
  Усі моделі мають регульований напрям обертання, намотування та подачі проводів, тож ви можете налаштувати її відповідно до власних потреб. Просте у користуванні, таке обладнання має швидкозатискний тримач для кабельних барабанів. У випадку, якщо станеться заплутування кабелю або будь-яка інша несправність, спрацює автоматичний давач та зупиниться процес подачі кабелю до машин для обробки.

  Автоматизоване обладнання забезпечить рівномірність та акуратність подачі проводів, підвищуючи продуктивність виробничого процесу!

 • Обв'язувальне обладнання

  У процесі обробки, пакування чи транспортування проводів може виникнути потреба в обв’язуванні одиничних матеріалів. Ми пропонуємо зручне рішення, яке буде доцільним і малим, і великим виробництвам - автоматизоване обв’язувальне обладнання. Воно допомагає зафіксувати разом потрібні матеріали та зберегти їх у належному вигляді до подальшого використання. Обв’язувальне обладнання від компанії “ТАМТехніка” призначене для зв’язування стрічок, труб, електричних проводів, кабелів, тросів та багатьох інших матеріалів між собою. Незважаючи на  величину виробу, машина забезпечує надійне з’єднання та зводить використання ручної праці до мінімуму із стабільною якістю.

  Залежно від моделі, пристрої можуть використовуватись для продукції висотою до 16 см, а глибиною - до 25 см. За запитом доступні й інші варіанти. Вони досить зручні в експлуатації, адже мають порівняно невеликі габарити, а також обладнані важелем запуску у верхній частині столу  або підлоговою педаллю керування. В процесі зв’язування машина відрізає необхідну довжину шнурка, регулює рівень його натягу та притискає кінці до матеріалу, аби забезпечити надійну фіксацію. Асортимент обв’язувального обладнання компанії “ТАМТехніка” досить широкий - кожен клієнт знайде потрібну модель для свого виробництва. Аби отримати консультацію від фахівців та підбір необхідного обладнання, заповніть заявку на сайті або зв’яжіться за вказаним номером телефону.

 • Тестування та контроль якості

  Одним із найважливіших аспектів виробництва кабельно-провідникової продукції є тестування та контроль якості готового виробу. Наша мета - допомогти виробникам оптимізувати цей процес, заощаджуючи час та запобігаючи подальшому випуску бракованої продукції. Системи тестування та контролю якості проводять аналіз і вимірювання відповідно до заданих вимог з автоматичним збереженням даних та виводом результатів на екран. Також доступні варіанти передачі даних централізовано на сервер у єдину базу даних.

  Ми пропонуємо обладнання для перевірки таких показників:

  - силу розтягу та стиску;
  - розтягу з’єднань з великими поперечними перерізами;
  - сили зриву наконечників з проводів;
  - аналіз поперечного перерізу обтискного з'єднання;
  - герметичності та опору ізоляції з’єднань тощо.

  Усі тестувальні пристрої характеризуються високою точністю та частотою вимірювань. Ергономічна конструкція машин дозволяє розмістити їх на робочих столах, а надійність конструкції зводить необхідність додаткового технічного обслуговування до мінімуму. Меню пристрою досить просте - ви завжди можете ввести необхідні параметри чи відредагувати актуальні. Додатково обладнання оснащене індикаторами перевантаження, що дозволяє контролювати потужність його роботи. Робота з таким обладнанням дозволяє здійснювати перевірку значно швидше та точніше - машина виводить усі дані та зберігає їх після тестування. Залежно від моделі, ви можете використовувати їх у випробувальних лабораторіях як настільний пристрій або ж на виробничих лініях.
  Аби отримати консультацію від фахівців “ТАМТехніка” та вибрати потрібне обладнання, залиште заявку на сайті або за вказаним номером телефону.

 • Периферійне обладнання

  У процесі виробництва кабелів часто виникає потреба додаткового очищення матеріалу, фіксації або ж інших дій, від яких залежить безперервна та рівномірна робота виробничої лінії. Окрім пристроїв для обробки та тестування продукції, компанія “ТАМТехніка” пропонує периферійне обладнання, яке здійснюватиме підготовчі та завершальні операції на виробництві.

  Серед основних видів периферійного обладнання виділяють:
  - машини для очищення матеріалу перед подальшою обробкою чи пакуванням;
  - обладнання для змотування та розмотування проводів;
  - пристрої для контролю швидкості та рівномірної подачі матеріалу на виробничу лінію;
  - затискачі для фіксації матеріалу під час зачистки;
  - пристрої для збору заготовок після обробки;
  - обмотувальні блоки для захисту контактів та інші.

  Пристрої такого типу зекономлять час на виконання певних процесів вручну та забезпечать якісне виробництво продукції. Придбати периферійне обладнання для конкретної виробничої лінії може бути нелегко через різноманіття моделей на ринку - їхній вибір залежатиме від ваги та довжини заготовок, матеріалу та інших технічних характеристик.
  Асортимент периферійного обладнання компанії “ТАМТехніка” є досить широким - аби отримати пропозицію відповідно до ваших виробничих потреб, заповніть заявку на сайті або зв’яжіться за вказаним номером телефону.

 • Комплектуючі

  Ефективність і безперебійність виробництва напряму залежать від якості устаткування, його надійності та своєчасного обслуговування. Під час тривалої експлуатації обладнання для виробництва джгутів потребує наявності додаткових комплектуючих або запасних частин для швидкої заміни без зупинки виробництва, чи з зупинкою на мінімальний період. Правильний підбір та вчасна поставка клапанів для пневматичних машин, резисторів для термозбіжного обладнання, стрічок та роликів для конвеєрів, приводів, датчиків чи інших компонентів є важливою умовою відновлення виробничого процесу.

  Компанія “ТАМТехніка” пропонує індивідуальні рішення для виробництва кабельно-провідникової продукції та конвеєрного обладнання, що включають також ремонт та обслуговування даного обладнання. Співпрацюючи з нашою командою, замовники отримують вчасну та фахову допомогу у підборі запасних частин та їхню швидку поставку.
  Фахівці компанії забезпечують вирішення технічних нюансів, серед яких вивчення особливостей устаткування, пошук правильних компонентів, перевірка їхньої якості та поставка на виробництво, що значно заощаджує час клієнта. Пройшовши навчання на виробництвах постачальників по будові та обслуговуванню обладнання різного типу, а також через підтримання контакту із спеціалістами постачальників, наші працівники можуть швидко знайти рішення для вашого виробництва.

  Ми знаємо, наскільки важливо у виробництві використовувати якісні комплектуючі, тож пропонуємо деталі для обладнання лише від надійних виробників!